Learn Japanese Flashcards

Kartlarla Japonca Öğrenme Kılavuzu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.99$
  • Boyut 9.0 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Xuewen Sun © Orange Frog App
Learn Japanese Flashcards Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz başlangıç seviyesinde Japonca öğrenebileceğiniz harika bir proğramdır. İçerisinde çok eğlenceli kartlarla ders anlatımı bulunan Learn Japanese Flashcards Japoncayı öğrenmeyi en kolay ve

Learn Japanese Flashcards Mac bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz başlangıç seviyesinde Japonca öğrenebileceğiniz harika bir proğramdır. İçerisinde çok eğlenceli kartlarla ders anlatımı bulunan Learn Japanese Flashcards Japoncayı öğrenmeyi en kolay ve anlaşılır hale getirmiştir.

Learn Japanese Flashcards kartlar aracılığı ile temel eğitimi verdikten sonra diğer eğitim setleriyle de Japoncanın daha da derinlerine inebilmenizi sağlamaktadır.
Learn Japanese Flashcards için temel kelime ve cümleler yerli konuşmacılar tarafından kaydedilmiştir. Bu yüzden öğrenmek istediğiniz kelimeler yada cümleler daha önce sizin yerinize ön görülmüştür.

Learn Japanese Flashcards resimli dijital kartlar ile oldukça keyifli ve kolay bir kullanıma sahiptir.
Learn Japanese Flashcards başlangıç konuşmaları, gramer bilgileri, temel seyahat cümleleri ve resimli bilgi kartları ile tasarlanmış bir dil kılavuzudur.

Daha Fazla Göster
Learn Japanese Flashcards indir